Hlavní informace

Obchodní zástupce pro české vydavatelství

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Popis úkolů a požadavky

 Pro našeho klienta, malé české vydavatelství lifestylových časopisů, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Obchodní zástupce pro české vydavatelství.

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky, kteří s nimi již dlouhodobě spolupracují
  • Vyhledávání nových potenciálních zákazníků
  • Sjednávání schůzek se zákazníky a vedení jednotlivých kampaní pro ně
  • Úzká spolupráce s redakcí

Požadujeme:

  • Zkušenosti v oblasti prodeje z vydavatelského/redakčního prostředí
  • Proaktivitu, samostatnost a komunikativnost
  • Spisovnou češtinu, popřípadě slovenštinu (není nutnost dalších jazyků, jsou pouze výhodou)

Nabízíme:

  • Spolupráci na IČO
  • Prostředí malé společnosti, kde se všichni dobře znají
  • Velkou podporu ze strany redakce
  • Možnost se realizovat, vytvářet kampaně dle vlastní chuti – nebudete omezen/a korporátními procesy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Po zapracování a dobrých výsledcích je možná neomezená práce z domova
  • Fixní odměnu + provize dle kampaně (7 – 20 %)
  • Kancelář: Praha 4 – Podolí
  • Nástup možný ihned

Výhody:

  • Práce převážně z domova

Informace o pozici:

Adresa: Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod , Account Manager, Obchodní zástupce
Typ: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Kategorie

Obchodní zástupce