Hlavní informace

Java Developer

Začátek: Co nejdříve

Konec: 31. 12. 2024

Město: Praha 5, Česká republika

Hodinová sazba: 1080 Kč

Popis úkolů a požadavky

    MD rate 8000- 9000 Kč dle zkušeností a požadavků relevantních k pozici

Popis pozice
      Hledáme spolupracovnici nebo spolupracovníka na projekt u velké české banky na pozici Seniorní Java Developer pro Korporátní klientelu.

      Pojďte s námi stavět budoucnost bankovnictví. Hledáme dalšího kolegu/kolegyni do našeho týmu, který bude hrát klíčovou roli ve vývoji aplikací pro svět korporátního bankovnictví.

      Jsme součástí velkého Tribu Corporate Strategy and Financing a momentálně  budujeme nové internetové bankovnictví pro korporátní svět s miliardovými obchody.

      Pokud programujete v Javě, máte dobré analytické myšlení a hlavně chuť se s námi do toho pustit, jste přesně ten/ta, koho hledáme.

Co bychom potřebovali?
      Praktické zkušenosti se SW vývojem a designem na úrovni senior (medior)
      Zkušenosti s mikroservisní architekturou
      Znalost tvorby unit testů
      Pečlivost při code review
      Znalost technické angličtiny

Co ještě rádi uvítáme?
      Znalost messagingu (Artemis, Kafka)
      Zkušenosti s SW designem/SW architekturou
      Znalost a zájem o DevOps (Jenkins, UCD/ArgoCD, K8s)
      Znalost databází/databázového vývoje (PostgreSQL)
      Zkušenosti s agilní metodikou vývoje

Co od vás očekáváme
      Zkušenosti s vývojem v Javě a Spring Bootu
      Schopnost pracovat v mikroservisní architektuře
      Analytické dovednosti pro složité bankovní procesy
      Spolupráce na stavbě aplikace od základů
      Pravidelná účast na středních a čtvrtečních osobních setkáních v naší kanceláři v Stodůlkách
      Chuť být u projektu od samého začátku

S jakými technologiemi u nás budete pracovat?
      JAVA, Kotlin, Spring Boot
      REST/SOAP API
      Kafka
      SoapUI/Postman
      XML&JSON
      Maven
      Docker, Kubernetes
      GIT, SVN, Jenkins, ArgoCD, UCD
      WSO2 API Manager

Základní údaje
      Důležitá informace je zajisté i možnost nástupu, ideálně samozřejmě co nejdříve, nejpozději od 1. 7.2024.

      Obecně platí, že v prvním kole si pozveme kandidáta na online technické kolo pohovoru, kde prověříme jeho reálný technický background. Poté následuje ještě osobní setkání u nás.

Java Kotlin Spring REST Kafka DevOps PostgresSQL SoapUI XML Maven