Hlavní informace

Účetní – Klecany-až 70 000 Kč

Pozice: Nezadáno

Začátek: Co nejdříve

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Způsob spolupráce: Pouze na projektu

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 6. 9. 2024

Popis úkolů a požadavky

Hledáme zkušenou/zkušeného účetní/účetního se znalostí systému SAP a praxí minimálně 5 let, která/ý povede naši kompletní účetní agendu.

Patříme mezi přední a stabilní špičkové výrobce balících zařízení. Jsme součástí nadnárodní společnosti a zákazníky máme v mnoha oborových zaměření od potravinářství až po zdravotnictví.

Náplň práce:

  • Vedení kompletní účetní agendy (mimo mezd)
  • Zpracování účetních záznamů
  • Příprava bankovních převodů, účtování bankovních výpisů
  • Účtování interních dokladů
  • Kontrola a vyúčtování pracovních cest
  • Zpracování faktur přijatých a dobropisů
  • Kontrola splatnosti faktur, plateb realizovaných prostřednictvím nettingu
  • Evidence dlouhodobého majetku
  • Příprava podkladů pro auditory a komunikace s nimi a s daňovými úřady
Co nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení až 70 000 Kč
  • Spolupráce na IČO
  • Místo práce Klecany (Praha-východ)
Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • Praxi v oboru účetnictví minimálně 5 let
  • Znalost práce v systému SAP a MS Office – Outlook, Excel
  • Angličtinu na komunikativní úrovni pro komunikaci se zahraničními dodavateli a s bankou
Výhodou:

  • Zkušenost s přípravou měsíčních přiznání DPH, ročních uzávěrek a daňových přiznání
  • Schopnost řešení daňové problematiky
  • Komunikativní znalost němčiny
 Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Výhody:

  • Možnost občasné práce z domova

Informace o pozici:

 Adresa: Klecany 23
 Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
 Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
 Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby , Financial Controller, Finanční účetní, Hlavní účetní
 Typ: Práce na plný úvazek
 Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
 Zadavatel: Personální agentura

Kategorie

Účetnictví