Hlavní informace

Tester/ Junior Tester - Jihlava - i absolventi

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Způsob spolupráce: Dlouhodobá spolupráce

Popis úkolů a požadavky

Baví tě hledání chyb a jejich opravování a chceš pracovat v Jihlavě?

Jsi na správném místě!

My hledáme několik testerů a junior testerů pro doplnění testovacího týmu.

Příležitost i pro juniory po škole.

Tým vede zkušený manažer.

Příjemné kanceláře v centru Jihlavy.

Chcete začít s testováním nebo získat další zkušenosti v oblasti testování?

Máte angličtinu na úrovni porozumění psanému technickému textu?

Napište nám!

Co vám nabízíme:

  • Získání nových zkušeností v oblasti testování
  • Začátek spolupráce možný ihned.
  • Dlouhodobá spolupráce.
  • Spolupráce na IČO.
  • Možnost práce na částečný úvazek (min. 6h denně).
  • Ohodnocení podle vašich zkušeností v oblasti testování.
Náplň práce:

  • Provádění testů
  • Reporting o stavu a průběhu testů s využitím test management nástroje
  • Spolupráce s koncovými uživateli, analytiky, vývojem atd.
  • Sestavování testovacích scénářů na základě business analýzy
Co očekáváme od vás:

  • Vzdělání v oblasti IT nebo technické oblasti
  • Zkušenost s testováním a nástroji na podporu testování jsou velkou výhodou
  • Angličtina na úrovni porozumění psanému textu (studium dokumentace, písemná komunikace)
  • Výhodou je znalost SQL
Jakékoliv další zkušenosti jsou velkým plusem.

V případě zájmu prosím zašlete své CV co nejdříve. Děkujeme.

Informace o pozici:

Adresa: Jihočeský kraj
Adresa: Jihlava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů , IT analytik, Tester
Typ: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura
Info: Pozice je vhodná i pro absolventy.
Info: Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kategorie

IT testování SQL