Hlavní informace

Senior/Lead Frontend Developer

Pozice: Senior/Lead Frontend Developer

Konec: Nezadáno

Město: Pardubice, Česká republika

Popis úkolů a požadavky

Pro našeho klienta, dynamickou společnost působící v oblasti IT a vývoje webových aplikací, hledáme šikovného Frontend Developera. Jedná se o příležitost pracovat na inovativních projektech pro významné zákazníky a stát se součástí zkušeného týmu odborníků. Klient nabízí prostor pro profesní růst a práci s moderními technologiemi.

POPIS POZICE

–Vývoj a údržba frontendových částí webových aplikací.
–Spolupráce s týmem vývojářů a designérů na vytváření responzivního a uživatelsky přívětivého rozhraní.
–Používání technologií jako React, Vue.js, HTML5, CSS3, JavaScript a TypeScript.
–Optimalizace aplikací pro rychlost a škálovatelnost.
–Práce v agilním týmu na různorodých projektech.

PROFIL KANDIDÁTA

–5+ let zkušeností s vývojem frontendových aplikací.
–Výbornou znalost HTML5, CSS3 a JavaScriptu.
–Praktické zkušenosti s Reactem nebo Vue.js.
–Znalost TypeScriptu je výhodou.
–Schopnost pracovat v agilním prostředí.
–Ochotu učit se nové technologie a aktivně přispívat do vývoje.
–Týmového ducha a dobré komunikační dovednosti.

NABÍZÍME

–Flexibilní pracovní dobu s možností Home office.
–Moderní technologie a práci na zajímavých projektech.
–Možnost profesního růstu a vzdělávání.
–Přátelské pracovní prostředí.
–Konkurenční platové ohodnocení.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kategorie

HTML5 CSS JavaScript React Vue.js TypeScript